Невідомі намагаються потрапити до квартири білоруської письменниці Світлани Алексієвич

Невідомі люди намагаються потрапити у квартиру нобелівського лауреата, білоруської письменниці та опозиціонерки Світлани Алексієвич. Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook журналіст Віталій Портников.

"У ці хвилини так звані невідомі люди вламуються в квартиру нобелівського лауреата письменниці Світлани Алексієвич. Я добре розумію що відбувається. Ось також в дні Майдану 2013-2014 років році так звані невідомі люди намагалися вдертися і в мій власний будинок. Мене тоді врятувала широкий розголос, допомога громадськості та друзів. Але я добре пам'ятаю цей стан - коли ти розумієш, що з тобою бореться твоя власна державу, яке переодягнулася бандитом. Ось так зараз відбувається зі Світланою", – написав він.

Портников зазначив, що Україна Януковича була державою-бандитом, а Білорусь Лукашенка – держава-бандит ось уже 26-ий рік.

"Диктатору наплювати на авторитет, Нобелівську премію і літературний талант, коли йдеться про збереження його влади. Ось чому так важливо допомогти Світлані - справжньому громадянинові і патріоту своєї країни, людині, яка після отримання Нобелівської премії вирішила жити на своїй батьківщині і брати участь в суспільних процесах. Світлана всією своєю творчістю завжди боролася зі злом, спадщиною людиноненависницьких режимів, а тепер зло прийшло в її власний будинок", – написав журналіст.
Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення