Незнайомка на закуску: Два росіянина зґвалтували, вбили і з'їли дівчину (відео 18+)

 Depo

На суді людожери відмовилися вибачитися, тому що "нема за що"

У Новокузнецьку винесли вирок людожерам, які запросили незнайому дівчину на п'янку, а потім нею ж і закусили. Кирила Немикіна і Сергія Метляева визнали винними в жорстокому вбивстві молодої жінки, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на Город новостей.

Як було встановлено в ході слідства, в липні 2014 року приятелі в компанії декількох подруг напилися у будинку свого знайомого. Коли запаси алкоголю закінчилися, вони вирушили в магазин. По дорозі чоловіка зустріли нетверезу незнайомку, яка їм сподобалася, і покликали її в гості. Повернувшись до місця проведення банкету з новою супутницею, Немикін і Метляєв відвели її в баню, де по черзі вступили в інтимний зв'язок. П'яна дівчина пригрозила, що заявить в поліцію про зґвалтування.

Немикін і Метляев побили гостю і закрили її в підвалі. На деякий час полонянка затихла, але потім стала голосно кликати на допомогу. Тоді Кирило Немикін взяв зі столу великий кухонний ніж, відкрив підпілля і зарізав дівчину.

"Немикін разом з Метляевим винесли труп жінки на веранду будинку. Метляєв взяв сокиру і почав рубати тіло на частини. Він взяв відрубану ногу і ходив з нею по будинку. При цьому сміявся, посміхався і всім показував. Жінки-очевидці, які перебували в будинку , були в шоці, не дивлячись на сильне сп'яніння. Метляєв став їсти людське м'ясо і пропонував всім його спробувати. Йому було весело, він посміхався", - розповіла помічник прокурора Новокузнецька Яна Продченко.

Зробившив бивство, розчленував жертву і спробувавши її на смак, приятелі запакували останки в поліетиленові пакети і на тачці вивезли на сміттєзвалище в кінці вулиці. Після цього гульня продовжилася як ні в чому не бувало.

Через деякий час улюблена жінка одного з убивць-канібалів вирішила помститися йому за життєву образу. Майже через рік після описаних подій вона прийшла в поліцію і розповіла, що її співмешканець причетний до вбивства.

Вивчивши всі матеріали справи і прийнявши до відома позитивні характеристики обвинувачених, згідно з якими вони є люблячими чоловіками, хорошими батьками і просто відмінними хлопцями, суд засудив Кирила Немикіна і Сергія Метляева до 12 років позбавлення волі кожного.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення