За попередньою інформацією, підліток розважався зі своїми друзями, вирішивши проїхати на даху потягу. З опіками тіла дитину було госпіталізовано до Київської міської лікарні №2. Всього ж від початку цього року у столиці поліцейські зареєстрували 9 фактів таких порушень, у 2017 – 7. Водночас у результаті так званого «зачепінгу» у минулому році у Києві загинуло четверо дітей.
Ввечері 10 червня до поліції надійшло повідомлення, що на території вокзального комплексу станції «Дарниця» струмом вдарило дитину. На місце негайно прибула слідчо-оперативна група поліції.
Було встановлено, що постраждалий – 13-річний киянин. Того дня він разом зі своїми друзями катався в електропотязі міського сполучення. За попередніми даними, коли потяг рухався, хлопець зайшов між вагонами та виліз на дах. Підліток взявся за залізну дугу, яка передає електрострум, та загорівся.
Дитина отримала загальну високовольтну електротравму, опіки другого та третього ступенів охоплюють 55% поверхні тіла. Наразі хлопець у тяжкому стані перебуває у реанімаційному відділені Київської міської лікарні №2.
Стосовно батьків постраждалого хлопчика та батьків його друзів складено адміністративні протоколи за вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей).
За даним фактом триває перевірка, вирішується питання про внесення відомостей про дану подію до Єдиного реєстру досудових розслідувань.
В управлінні ювенальної превенції Департаменту превентивної діяльності Нацполіції повідомили, що випадків такої екстремальної «розваги» найбільше зареєстровано саме на території Києва та Київської області. Проте нещасні випадки внаслідок таких небезпечних дій зафіксовані й в інших регіонах країни.
Так, на Житомирщині з термічними опіками тіла до реанімації був доставлений 10-річний хлопчик. Встановлено, що травми дитина отримала під час спроби зробити фото на даху вантажного потягу.
Ювенальні поліцейські проводять комплекс заходів, спрямованих на попередження таких порушень та нещасних випадків, до яких вони призводять. Правоохоронці зустрічаються учнями навчальних закладів, розповідаючи про небезпеку, яка стоїть за бажанням похизуватися перед однолітками. Поліцейські проводять зустрічі з батькам та радять, як вберегти дитину від таких дій.
Водночас правоохоронці завертаються до дітей з проханням дотримуватися правил особистої безпеки та не піддавати своє життя загрозі.
28.11.24 | 19:00
28.11.24 | 17:17
28.11.24 | 16:20
28.11.24 | 15:16
27.11.24 | 19:25
27.11.24 | 18:22
27.11.24 | 17:54