Нові подробиці ДТП в Харкові: водій Volkswagen Touareg озвучив свою позицію

Другий учасник резонансного ДТП на вулиці Сумській в Харкові - водій автомобіля Volkswagen Touareg 49-річний Геннадій Дронов зараз проходить курс лікування в лікарні. Про це повідомляє кореспондент "Сегодня".

Все спілкування він здійснює через адвоката Сергія Перепелицю, який представляє його інтереси в цьому питанні. Як зазначив правозахисник, його підзахисний вже надав слідству свої первинні свідчення і готовий надалі співпрацювати, але спочатку потрібно прийти в себе після аварії.

"Мій підзахисний зараз перебуває на стаціонарному лікуванні в лікарні. Постійні головні болі, таблетки, крапельниці. Ми ні від кого не ховаємося, гостро не висловлюємося ні на чию адресу, чекаємо результатів слідства", - говорить адвокат.

Правозахисник відмовився коментувати звинувачення адвоката Зайцевої Юлії Козир на адресу свого підзахисного.

"Ми повинні дочекатися результатів слідчих експертиз. Але в будь-якому випадку у нас є своя позиція, і ми готові її відстоювати. Перед маневром Дронов переконався, що попереду автомобілів немає, і він фізично не встиг зреагувати на авто, яке вилетіло на такій швидкості на перехрестя", - продовжує Перепелиця.

Що стосується старту на жовтий сигнал світлофора, то у правозахисника також є своє бачення ситуації.

"При під'їзді на перехрестя для водія Touareg перестало горіти зелене світло. Оскільки перехрестя важке, він вирішив зупинитися трохи далі уявної стоп-лінії. Коли побачив, що буде загорятися зелений сигнал світлофора, він трохи відпустив педаль. Зрозуміло, коробка передач автоматизована, транспортний засіб став легко котитися вперед. Але на перехресті він виявився, чітко на зелений сигнал", - заявляє Сергій Перепелиця.

Далі - хто правий, хто винен - визначить слідство, вважає адвокат.

Правозахисник також розвіяв міфи навколо особистості Дронова. Каже, він не має ніякого відношення до правоохоронних органів. З відкритих джерел нам стало відомо, що він займається підприємницькою діяльністю.

загрузка...

Більше новин

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення