Набирає обертів викривальне відео 35-річного травматолога-ортопеда Романа Горобця, в якому він розповів про систему поборів і хабарів начальства столичної лікарні №7.
За його словами, головний лікар вимагала, щоб кожен заввідділенням приносив данину - не менш ніж 100 доларів.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55