Новопризначена суддя у справі Крисіна взяла самовідвід

 СЕГОДНЯ

Суддя Ольга Просалова була обрана головуючою у справі Юрія Крисина і Сергія Чемесова 27 липня

Суддя Дарницького суду Києва Ольга Просалова, призначена раніше головуючою в кримінальному провадженні проти Юрія Крисіна, обвинуваченого у вбивстві журналіста В'ячеслава Веремія, взяла самовідвід.

Про це повідомила в Facebook дружина вбитого журналіста Веремія Світлана Кирилаш, яка є потерпілою у цій справі.

"Отже, друзі, суддя Просалова заявила про самовідвід. А слухати її заяву буде Тетяна Щасна (нагадаю, розглядала третю заяву сторони захисту про відвід судді Любові Леонтюк, тоді відмовила в задоволенні). Засідання у понеділок, 6 серпня, о 13.00 в Дарницькому суді , вулиця Севастопольська, 7/13. Приходьте, буде цікаво!" – написала вона

Суддя Ольга Просалова була обрана головуючою у справі Юрія Крисіна та Сергія Чемесова 27 липня. Напередодні Просалова задовольнила заяву захисника Крисіна Євгена Солодко про відвід головуючої тоді судді Любові Леонтюк.

Нагадаємо, 13 червня Апеляційний суд засудив Крисіна до п'яти років реального ув'язнення.

Також нагадаємо, що в грудні 2017 року Шевченківський районний суд міста Києва визнав Крисіна винним у справі про вбивство Веремія. За вироком суду, Крисіну було призначено покарання у вигляді чотирьох років позбавлення волі умовно зі звільненням від відбування покарання з випробувним терміном на два роки. Водночас, Генеральна прокуратура України просила суд призначити Крисіну шість років позбавлення волі і розцінювала вирок як несправедливий. 28 грудня 2017 року ГПУ подала до суду апеляційну скаргу щодо вироку Крисіна.

Як відомо, Веремій був убитий в ніч на 19 лютого 2014 року. За версією слідства, безпосередньо вбивство журналіста зробив житель Горлівки Джалал Алієв, а Крисін брав участь в нападі.

Тим часом активісти стверджують, що в прокуратурі розташовували поряд відеозаписи, які показували послідовність і узгодженість дій "тітушок", які нападали на учасників євромайдану разом з Крисіним і Алієвим, який стріляв у Веремія

загрузка...

Більше новин

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення