Обіцянка Кличка перетворити парк Нивки в екопарк виявилася передвиборчою брехнею

Про невиконані предвиборчі обіцянки мера столиці на своїй сторінці у Фейсбук розповів користувач Блогер Мік Підвезяний

"Про успіхи Кличка, інноваційний еко-парк та алкоголь після 11 вечора.

Півтора року тому починалась чергова виборча кампанія у Києві. Саме тоді наш улюблений мер відвідав парк Нивки в Шевченківському районі і пообіцяв його перетворити... в екопарк з вай-фаєм, велогенераторами, системою утилізації батарейок і навіть якимось "умним домом". Хоча нафіга дом у парку?

"Мы все хотим жить в зеленом чистом городе, гулять с детьми в парках, пить чистую воду и дышать чистым воздухом. Киев должен быть городом парков и скверов...", - потішив всіх Віталій Володимирович, розвернувся і поїхав собі. До наступних виборів.

Звичайно, меру ніхто не повірив, але по приколу восени 2015 року всі побігли і знов за нього проголосували. Весело ж…

Так ось, рік минув. Ніякого екопарку, звичайно, не з'явилось і не намічається. На доріжках злазить асфальт, проступає бруківка, покладена при Хрущові (у нього тут була дача). Але пташечки співають, листячко шумить, люди гуляють і дякують: ніякого «умного дома» свита Кличка тут не забабахала...

Але оскільки парк розташований на схилах, тривають незворотні процеси. Зсуви руйнують доріжки та сходи. Те, що прямо в парку розташований офіс комунального підприємства, яке опікується парками в районі, ніяк не допомагає.

Всі на чолі з мером, мабуть, ждуть чергових виборів…А тим часом міська влада забавляє киян веселими ініціативами",- підкреслив блогер.

За словами Міка, алкоголь після 11-ти вечора - одна з веселих ініціатів влади. Тут нічого не треба робити, а галасу багато

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення