Співробітники Служби безпеки та прокуратури викрили на хабарі працівника одного з районних відділень поліції Одеської області.Про це повідомляє офіційний сайт СБУ.

На початку травня поліцейський зажадав у кількох директорів приватних автотранспортних підприємств 75 тис. гривень. За це він обіцяв припинити перевірки їхньої комерційної діяльності.
Правоохоронці затримали хабарника у службовому кабінеті під час отримання частини хабара в сумі 15 тис. гривень. Слідчі дії тривають.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55