У столиці однорічна дівчинка потрапила в лікарню з симптомами отруєння засобом від пацюків. Про це повідомили медичні працівники.
Інцидент стався учора, 20 листопада, у Деснянському районі столиці.
Дівчинку було госпіталізовано з отруєнням до токсикологічного відділення однієї з київських лікарень.
Ймовірно, дитина з'їла отруту для пацюків на дачі у бабусі.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55