“Океани закиплять”: Стівен Хокінг шoкyвав новим прогнозом про майбутнє світу

 Intermarium

Всесвітньо відомий фізик-теоретик із Великобританії Стівен Хокінг заявив, що рішення президента Сполучених Штатів Америки Дональда Трампа вийти з Паризької угоди по клімату може призвести до екологічної катастрофи.

“Зміна клімату – одна з найбільших загроз, з якими ми стикаємося. І це те, чому ми можемо запобігти, якщо будемо діяти зараз”, – стверджує вчений.

На думку Хокінга, у найближчому майбутньому через діяльність людини температура на Землі досягне декількох сотень градусів за Цельсієм, океани почнуть закипати, а з неба линуть кислотні дощі.

Фізик стверджує, що з нашою планетою станеться те, що зараз спостерігається на Венері.

Нагадаємо, на початку червня Дональд Трамп оголосив про вихід США з Паризької угоди по клімату. За словами глави білого дому, участь у договорі лише шкодить інтересам Америки та її жителів. Так, виконання умов договору завдає багатомільйонних втрат, і у глави Білого дому просто не залишається іншого виходу, як вийти з нього.

Тим часом дане рішення засудила майже вся світова спільнота. Паризька хартія по клімату, підписана два роки назад, її вважають одним із стратегічно важливих документів всесвітнього масштабу. Це був свого роду світовий план по скороченню шкідливих викидів і стримування глобального потепління.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення