Окупанти почали завозити до Криму генератори, - Чубаров

 Укрінформ

У відсутності електропостачання в окупованому Криму винен саме Володимир Путін

Про це заявив голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров на брифінгу "Громадянська блокада Криму – рік потому: виконані завдання і засвоєні уроки", передає "Укрінформ".

"Немає електропостачання. Це вина Путіна, це Путін залишив людей без електропостачання. Йому захотілося попрацювати з китайцями, кинути там енергоміст, який зараз падає. Вони знову готуються до зими, завозять генератори. Усі ці енергомости виявилися байкою. Не такі там потужності, аби забезпечити Крим", - сказав він.

Чубаров нагадав, що учасники акції не хотіли, аби люди, які живуть у Криму, потерпали від тих негараздів, яких може завдати блокада; саме тому про всі заходи попереджали заздалегідь.

"Щодо електропостачання - про це говорилося місяцями заздалегідь. Усі розуміли, що тих генеруючих ресурсів, які є в Криму, достатньо, аби забезпечити лікарні, соціальні об’єкти. Ми сказали, що Україна може і має постачати електроенергію. Але куди і кому? Якщо у договорі буде написано "Автономна Республіка Крим - Україна", то давайте обговорювати обсяги. А вони зробили соціальне опитування, це було доручення Путіна, і, нібито, населення сказало, що потерпить кілька місяців, але не хоче, аби електроенергія постачалася. Тому ми пішли на всі дії, аби припинити електропостачання до "Кримського федерального округу - Росія". Так було написано у договорі, підписаному у грудні 2014 року", - наголосив голова Меджлісу.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення