Окупанти зухвало порушили Мінські домовленості масово застосувавши важке озброєння. Про це повідомляє прес-центр АТО.
Сьогодні, 3 березня приблизно о 5.15 ранку російські найманці, підтримувані Росією застосували проти сил АТО РСЗВ БМ-21 «Град».
Обстріл з реактивної артилерії по позиціях Збройних Сил України вівся із Донецька у напрямку н.п. Невельське та зі Старомихайлівки по Красногорівці. По опорним пунктам українських позицій було випущено щонайменше по 10 реактивних снарядів у кожному окремому випадку. Обстріл було здійснено о 5.15 ранку
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55