ООН назвала кількість убитих мирних жителів у Карабаху

Відновлення війни в Нагірному Карабаху з 27 вересня призвело до загибелі не менше 53 мирних жителів, у тому числі дітей. Про це повідомляють "Надзвичайні новини" з посиланням на слова верховного комісару ООН з прав людини Мішель Бачелет.

Велику кількість цивільних будівель, включаючи житлові будинки, школи та інші об'єкти, було зруйновано обстрілами - головним чином у Нагірному Карабаху, підкреслила вона.

"В останні дні, як повідомляється, населені пункти стають мішенню і піддаються обстрілу з важкого озброєння в зоні конфлікту і навколо неї", - зазначила комісар ООН.

Вона закликала всі держави, які мають вплив на воюючі сторони, зробити все для забезпечення дотримання норм міжнародного гуманітарного права, включаючи захист мирного населення.

Верховний комісар ООН з прав людини також звернула увагу на повідомлення про використання касетних боєприпасів у районі конфлікту.

"Касетні боєприпаси розкидають невеликі бомби по широкому радіусу, багато з них не вибухають невідкладно, а потім можуть вбивати і калічити протягом багатьох років. Застосування таких боєприпасів повинно бути негайно припинено", - заявила Бачелет.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення