"Опоблок" запропонував перенести столицю до Канева

"Опозиційний блок" у вівторок презентував основу свого проекту нової Конституції України, який передбачає перехід від парламентсько-президентської республіки до парламентської, пише "Інтерфакс-Україна". При цьому в Опоблоку стверджують, що стрижневим питанням у проекті Конституції буде "перенесення столиці у місто Канів, де знаходяться святі шевченківські місця".

"Якщо ми хочемо відокремити бізнес від політики, то жодних загроз для Києва в цьому немає. Понад те, я думаю, кияни зітхнуть із великим задоволенням. Як Нью-Йорк для Сполучених Штатів, Київ буде головним містом, фінансовим центром нашої країни, а політики поїдуть ближче до народу", - заявив на презентації проекту нардеп Борис Колесніков.

"Як приклад можна взяти Бразилію, Казахстан, які перенесли столиці і стали успішними", - додав він.

Варто зазначити, що Колесніков має давній інтерес до Канева. Саме він у 2011 році відкривав у цьому місті непотрібний вертолітний майданчик, нібито призначену для того, щоб туристам було зручніше відвідувати шевченківські місця.

Будівництво майданчика здійснювалося за державні кошти в рамках реалізації державної цільової програми підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи з футболу у 2012 році. Сумарно на будівництво було виділено 127 млн гривень.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення