Сьогодні, 24 червня, в Донецьку на території республіканського травматологічного центру, розташованого в центрі міста, пролунав вибух.
Територія медустанови оточена, її обстежують сапери, передають «Коментарі» з посиланням на місцеві ЗМІ.
Попередньо ніхто не постраждав.
Також повідомляється, що постраждала машина одного з лікарів.
За деякими даними, для підриву був використаний радіокерований фугас. Деякі припускають, що він міг бути закладений напередодні ввечері.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55