Оренда квартир у Києві: приїжджих чекає неприємний сюрприз

У Києві перед осінню підняли орендну плату на житло.

Підняття цін пов’язане з поверненням студентів в столичні вузи, а також напливом заробітчан. Також зараз активно орендують житло покупці новобудов, які чекають поки їх будинки добудують.

«Дзвінків від потенційних орендарів стало більше. Наприклад, ми почали здавати в оренду в червні однокімнатну квартиру по вул. Касіяна 2/1 за 11 тис. грн на місяць. Два місяці не могли здати – був всього один перегляд. А на початку серпня було 3 перегляду і за 11 тис. її зняли відразу ж», – розповів керуючий партнер АН «ХІРШ» Віталій Шокал.

Господарі квартир, дивлячись на підвищений попит, цілеспрямовано завищують ціни.

«Два дні тому поставили в оренду «двушки» за 13 тис. грн. Наш колега пішов її показувати. Але виявилося, що буквально перед нами був ще один показ, і клієнт одразу дав згоду. Це при тому, що 13 тис. грн для цієї квартири – не дешево. Влітку її б могли здати за 11,5-12 тис. грн/міс», – зазначив Шокал.

Досвід минулих років показує, що ціни в цей період піднімаються в середньому приблизно на 10-15%. На тлі підвищеного попиту можливий і сильніший ситуативний стрибок вартості оренди. Але до середини жовтня ситуація, звичайно, вирівнюється.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook
загрузка...
Загрузка...

Більше новин