Остання стадія раку: зірка "Моєї прекрасної няні" потрапила до реанімації

 Обозреватель

Російська актриса, зірка серіалу "Моя прекрасна няня" Анастасія Заворотнюк потрапила до реанімації у вкрай важкому стані.

"Актриса госпіталізували до лікарні більше двох тижнів тому – просто з Польщі. Сьогодні вночі її перевели до реанімації через різке погіршення стану", — написали в телеграм-каналі Mash.

"В Європі зірка "Моєї прекрасної няні" проходила лікування, але, на жаль, позитивних результатів воно не дало", — додали в ЗМІ.

"Актриса знаходиться під цілодобовим наглядом лікарів, їй поставили такий же діагноз, що і Жанні Фріске 4 роки тому. Саме захворювання в актриси виявили більше року тому, останнім часом вона лікувалася в Європі", - написали в ЗМІ.

Зараз поруч з нею постійно знаходиться чоловік Петро Чернишов.

Нейрохірурги планують провести актрисі операцію. Але її стан робить будь-яке втручання дуже небезпечним. Курс хіміо- і променевої терапії, не дав потрібного ефекту - стан Заворотнюк погіршився.

Найближчим часом буде проведено консиліум - фахівці обговорять можливість операції. Але ризик надто великий - актриса може не пережити хірургічного втручання.

Директор Анастасії Заворотнюк спростував інформацію про її госпіталізацію.

"Маячня, відчепися", - таке повідомлення актриса відправила концертному директору Станіславу Христову. Сам він відмовився коментувати ситуацію, що склалася.

Крім того, вранці 13 вересня стало відомо, що Заворотнюк не прийшла на відкриття магазину своєї доньки Ганни, що може слугувати підтвердженням достовірності інформації про її госпіталізацію.

23-річна Ганна Заворотнюк-Стрюкова в минулому році закінчила навчання в Америці й запустила власну лінію одягу. Декілька днів тому дівчина відкрила свій шоурум.

За словами Заворотнюк-молодшої, ця подія стала для неї справжнім святом. Однак знаменита мама, яка всіляко підтримувала починання доньки, на відкритті так і не з'явилася.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення