У столиці підлітки влаштували небезпечні розваги в метро на станції "Дніпро". Про це повідомляє спільнота "Київ оперативний".
На відео, яке виклали в мережу, видно, що неадекватні молоді люди бігають прямо по даху потяга.
Далі молодики вирішили проїхатися між вагонами. Але між станціями "Хрещатик" і "Арсенальна", вони отримали відсіч від одного з пасажирів.
Чоловік встиг витягти їх звідти та надавати потиличників і повернутися у вагон.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55