На Чернігівщині діти з’їли отруйну рослину та запили водою з річки. Внаслідок отруєння одна дитина загинула, двоє наразі у лікарні. Про це повідомили у відділ комунікації ГУНП у Чернігівській області.
"За попередньою інформацією, діти вжили в їжу корінь рослини - борщівника - та запили водою з річки. Поки кримінального провадження немає, ми зареєстрували цю подію до Журналу ЄО та проводимо перевірку", - розповіли у поліції.
Як раніше повідомлялося, троє дітей у Чернігівській області отруїлися невідомою речовиною, одна дитина померла у реанімації однієї із районних лікарень.
За попередньою інформацією, подія сталася на вулиці Зелена у селі Стахорщина.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55