Кількість постраждалих в результаті отруєння в кафе швидкого харчування "Томаш Кебаб" в центрі Львова зросла до 25 осіб.
Про це повідомили у Департаменті з питань захисту цивільного населення регіону.
Нині 23 людини перебувають у лікарні. Ще двоє, серед яких дитина 17 років, отримують лікування амбулаторно. У всіх пацієнтів діагностували харчову токсикоінфекцію і гостру кишкову інфекцію.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55