Діти отруїлися пігулками для санобробки в російській школі Саратовської області. Про це повідомляє Telegram-канал «Mash».
Засіб учням 4-го класу дав учитель, переплутавши його з вітамінами. Всі шестеро дітей опинилися в лікарні Красноармійська, двоє потрапили до реанімації. Місцеві правоохоронці проводять перевірку за даним фактом.
Нагадаємо, що в місті Боярка Фастівського району дві семикласниці отруїлися медичним препаратом.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55