Ожеледь та мокрий сніг: з'явився оновлений прогноз погоди

2-го грудня в Україні переважатиме волога погода - сніг та мокрий сніг очікуються на Півночі, у центральних областях та у південній частині, окрім Запоріжжя та Криму. Про це повідомляє синоптик Наталка Діденко.

До опадів приєднуватиметься налипання мокрого снігу, ожеледь.

У більшості областей України на дорогах та тротуарах, або там, де це називається дорогою чи тротуаром - ожеледиця.

Суттєві опади малоймовірні у середу на Сході України, а в західних областях взагалі переважатиме суха, навіть подекуди сонячна, погода.

Вітер буде східного напрямку, помірний, у східній частині посилюватиметься до штормового.

Температура повітря в Україні найближчої ночі передбачається 0-4 градуси морозу, в західних областях 4-11 градусів морозу.

Завтра вдень вона становитиме від 2 морозу до 2 тепла, на крайньому півдні до 2-5 градусів тепла.

У Києві 2-го грудня буде хмарно, вогко, періодичний невеликий сніг або мокрий сніг. Вночі до -1-4 градусів, вдень близько нуля.

Вітер у Києві завтра несильний, а волога погода додатково сприятиме зависанню у повітрі промислових димів та автомобільних домішок.

Хто живе в приватному секторі або поблизу нього - задушливий дим навіть від одного подвір'я може "стояти" у повітрі на великій території або проникати у помешкання.

У кого є бронхо-легеневі проблеми - уважніше до себе, вийдіть у чистішу зону серед дня, щоб хоча б трохи подихати нормальним повітрям.

У другій половині тижня очікується невелике потепління.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення