Пакет на голову і скотч навколо шиї: підлітки масово душать себе на Дніпропетровщині

На Дніпропетровщині 17-річний хлопець та 14-річна дівчинка задушили себе пакетами. Трагедії сталися з різницею в один день – 28 та 29 липня. Інформацію про самогубства оприлюднили місцеві пабліки Нікополя та Кривого Рогу. Інформацію підтвердили у пресофісі РУП, пише krivbass.city.

Перший випадок трапився у Нікополі. 17-річний хлопець надів собі на голову поліетиленовий пакет та обмотав його скотчем навколо шиї. Внаслідок цього він задихнувся. Медики швидкої намагалися реанімувати юнака. Але, на жаль, було констатовано смерть хлопця.

Друга трагедія сталася у Кривому Розі. 14-річна дівчинка вчинила таку ж дію над собою, як і хлопець з попереднього випадку. Результат також виявився трагічним. Бригада швидкої нічим дитині вже допомогти не змогла.

В обох випадках батьки зазначили, що навіть не здогадуються про причину вчинків своїх дітей.

"Але ми, дорослі люди, можемо і повинні щось робити, щоб таких випадків із дітьми не траплялося! З якою метою діти вчиняють подібні дії над собою, чому у них є можливість це зробити? Чому ніхто не завадив їм? Запитань багато, а відповідей немає. Працівники екстреної медичної допомоги звертаються до всіх батьків, матерів, опікунів, вихователів – будьте добрими друзями своїм дітям, особливо підліткового віку, вникайте в їхні проблеми, не ігноруйте їх, розпитуйте, проявляйте зацікавленість навіть тоді, коли вони звертаються до вас з найменшими дрібницями, живіть їхнім життям, щоб потім самим не переживати подібних трагедій", – закликають медики.

Журналісти отрмали коментар пресофісу поліції Кривого Рогу. Там повідомили, що трагічний випадок стався у Тернівському районі. Тіло загиблої дівчини відправили на експертне дослідження. Обставини і причини трагедії з'ясовують правоохоронці.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення