Пакистанську Кім Кардаш'ян задушив брат через фото у відвертому вбранні

 BBC

Пакистанську модель Канділ Балоч (Qandeel Baloch) знайшли мертвою в її будинку в провінції Пенджаб. Дівчину задушив власний брат Васім, повідомляє BBC News. Поліція впевнена, що 26-річна знаменитість стала жертвою вбивства честі, так як публікувала в інтернеті відверті, за місцевими мірками, фотографії.

Батьки Балоч відзначили, що Канділ з Васімом серйозно посварилися ввечері в п'ятницю, 15 липня, але тіло дочки вони виявили лише вранці в суботу. Батько і мати моделі взяті під стажу до з'ясування обставин інциденту.

Самому Васіму вдалося втекти, зараз його розшукує поліція.

Як зазначає BBC News, Балоч та її родині через одержувані погрози довелося перебратися в провінцію. Пенджаб з Карачі, де вони жили. Дівчина просила правоохоронні органи про захист, але ті їй відмовили. Пакистанців образили не тільки її фотографії у відвертих вбраннях, але і знімок, на якому дівчина з сумнівною репутацією зображена з мусульманським муфтієм.

Балоч стали порівнювати з американкою Кім Кардашьян після того, як у 2014 році пакистанка виклала в мережу відеозапис, на якому надула губи і запитала: «Як я виглядаю?» Ролик став вірусним. Багато жителів країни підтримали Балоч, називали її іконою стилю і вітали її вільні погляди, але противників моделі було більше.

Вбивство честі — злочин, скоєний родичами дівчини, яка навлекла ганьбу на свою сім'ю. Випадки досі нерідко фіксуються в Пакистані та інших мусульманських країнах.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення