Пандемія COVID-19 може спровокувати спалах небезпечної інфекції у дітей

Одним із негативних наслідків пандемії коронавірусу в усьому світі може стати спалах кору в дітей у 2021 році. Такий прогноз зробили вчені з Дитячого науково-дослідного інституту Мердока в Мельбурні (Австралія).

За словами фахівців, насамперед до збільшення кількості випадків цього вірусного захворювання може призвести пропуск вакцинації дітей через обмежувальні карантинні заходи. Також на спалахи можуть вплинути зростання рівня бідності через зниження економічної активності й скорочення соціальної допомоги в багатьох країнах, що розвиваються.

Провідний автор дослідження, керівник групи SAGE і професор інституту Кім Малхолланд навів дані Всесвітньої організації охорони здоров'я. Він зазначив, що до 94 мільйонів дітей у всьому світі вже пропустили планову вакцинацію через відкладені процедури імунізації населення в багатьох державах.

"Все перераховане дає підстави припускати, що в наступному році кір і краснуха можуть досягти розмаху епідемій, як десятиліття тому. І це незважаючи на те, що фахівці володіють всім необхідним інструментарієм для профілактики хвороби", – підкреслив професор.

загрузка...

Більше новин

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення