Мер Києва Віталій Кличко заявив, що кладовища будуть закриті до 6 червня. Про це він повідомив під час брифінгу.
Кличко нагадав, що поминальні дні було перенесено у зв’язку з пандемією коронавірусу. Він зауважив, що до того часу доступ на цвинтарі буде обмежений.
Нагадаємо, що рішення про закриття кладовищ дія з 18 квітня у зв’язку з пандемією коронавірусу. Варто підмітити, що винятком є поховання.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55