Пашинський каже, що Україні не потрібен патронний завод замість шоколадної фабрики

 Depo

Голова Комітету з питань національної безпеки і оборони Сергій Пашинський стверджує, що Збройним силам України в найближчі роки не потрібен патронний завод і замовлень не буде

Про це він сказав під час круглого столу в Інституті Горшеніна, передає "Лівий берег".

"Хтось придумав, головне, що нам потрібно, - це замість шоколадної фабрики побудувати патронний завод. Я цитую свою колегу за комітетом. Так ось пояснюю: Луганський патронний завод, який був на території України, 100% своєї продукції відправляв на експорт. Ринку збуту всередині України не було", - сказав він.

Депутат стверджує, що попри військові дії в країні, ситуація не змінилася.

"Збройним силам України патронний завод не потрібен. Але в нас у суспільстві є така теза: якщо ми побудуємо патронний завод, то ми щось змінимо", - наголосив Пашинський.

Заступник генерального директора ДК "Укроборонпром" Володимир Коробов підтвердив слова Пашинського, але додав, що концерн готовий створити підприємство з виробництва патронів, якщо буде виділено кошти, і на цю продукцію буде попит.

"У нас усі передпроектні роботи, всі конструкційні роботи, всі технологічні роботи виконано. Тому якщо ухвалять рішення і виділять фінансування, ми готові почати це будівництво", - сказав він.

Нагадаємо, що сьогодні Сергій Пашинський повідомив, що подав у відставку з посади голови наглядової ради "Укроборонпрому".

Додамо, що до захоплення проросійськими сепаратистами частини Донбасу в Україні функціонував Луганський патронний завод, який виробляв боєприпаси для стрілецької зброї і який нині розташований на тимчасово непідконтрольній українській владі території.

загрузка...

Більше новин

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення