Пенсіонера з Ноябрська, Ямало-Ненецький автономний округ РФ, замурувало снігом, який випав у власному будинку. Про це повідомляє телеграм-канал Mash.
Так, у 68-річного чоловіка всього одна кімната, і єдине вікно в ній повністю засипало снігом. Через це пенсіонер прожив у будинку кілька місяців без сонячного світла.
На щастя, волонтери розчистили замети на вулиці, і в кімнату знову стало потрапляти сонячне світло.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55