На Рівненщині у с. Кургани 3-річний хлопчик напився пігулок, переплутавши їх із цукерками. Про це повідомили у Рівненському обласному центрі екстреної медичної допомоги.
"З'ясувалося, що 3-річна дитина випила таблетки валеріани, оскільки думала, що це "тік-так". Батьки промили шлунок малюку. Минуло дві години від моменту ковтання таблеток, тоді викликали швидку", - йдеться у повідомленні.
Працівники швидкої оглянули хлопчика та надали необхідну медичну допомогу. Госпіталізації дитина не потребувала.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55