На Київщині правоохоронці затримали групу осіб, що займалася підробкою віз до країн Євросоюзу та незаконним переправленням людей через державний кордон. Виготовляли фальшиві документи на території Російської Федерації.

Як зазначили в Telegrаm Міністерства внутрішніх справ України, зловмисники використовували спеціально обладнану апаратуру. Вартість документа становила 1000 євро. Слідство встановило, що "клієнти" оплачували завдаток у розмірі 300 євро, решту суми – через два тижні під час отримання "візи".
Зазначається, що банду організував 34-річний іноземець-нелегал, якому суд уже обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.
12.06.26 | 20:55
09.06.26 | 19:00
09.06.26 | 11:52
08.06.26 | 21:47
08.06.26 | 21:34
06.06.26 | 20:17
06.06.26 | 16:22