Перерізали горло та витягли внутрішні органи: мати з'їла серце й груди дівчини сина (фото)

У Нігерії жінка з'їла серце і груди дівчини свого сина в ході ритуалу, покликаного принести їй багатство. Про це повідомляє Daily Star.

Батьки 22-річної дівчини Фавур Далею-Оладеле, яка навчалася на факультеті соціології в університеті Лагосу, заявили про її зникнення на початку грудня минулого року. Поліції вдалося встановити, що молодий чоловік, з яким зустрічалася студентка, 23-річний Оволаби Адееко, заманив її в готель, де накачав наркотиками, а потім відвіз її в одну з місцевих церков, якою керував самопроголошений пастор Сьогун Філіп.

За даними правоохоронців, там Адееко розбив дівчині голову товкачем, після чого пастор перерізав їй горло, відрізав її грудей і витягнув внутрішні органи, у тому числі серце.

Потім Філіп приготував з органів вбитої ритуальне блюдо, поїдання якого повинно було принести Адееко і його матері, Більш багатство. При цьому сама Бола стверджує, що нічого не знала про вбивство дівчини, а син переконав її в тому, що блюдо приготовлено з м'яса і органів кози. Як повідомляє видання, в даний час і мати, і син були заарештовані.

загрузка...

Більше новин

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення