Переваги мікрокредитів перед банківськими позиками

Мікрокредитування виручає людей, яким потрібно швидко отримати гроші. Тисячі українців регулярно звертаються до мікропозик, сприймаючи їх як зручний фінансовий інструмент.

Онлайн-режим: всі процеси виконуються через інтернет

На відміну від банків, МФО пропонують оформлення кредиту онлайн на всіх етапах, від подачі заявки до підписання договору і зарахування грошей. Звертатися в офіс не доведеться - ви просто заходите на сайт, заповнюєте форму і після схвалення підписуєте договір електронним підписом (кодом з SMS). Для оформлення кредиту потрібно мати мінімум документів - паспорт та ІПН. Знадобиться номер мобільного телефону (на нього прийде код), доступ до Інтернету, банківська карта на ваше ім'я.

Швидкі терміни - рекордна швидкість оформлення кредиту

Вся процедура проходить дуже швидко - подаєте заявку і через кілька хвилин отримуєте займ на карту, використовуючи кошти за призначенням. Простий приклад - ви приходите в магазин купити побутову техніку і розумієте, що на вподобану модель не вистачає грошей. Прямо тут через смартфон можна подати заявку, поповнити баланс карти і зробити покупку. Це дуже зручно.

Високий відсоток схвалення

Мікрокредітні компанії в Україні залишаються чи не єдиними фінансовими структурами, куди можуть звертатися люди, яким банки відмовляють у видачі кредиту. У МФО теж перевіряють кредитну історію клієнтів, але вона не відіграє ключової ролі, в розрахунок береться сукупність факторів.

Подача заявки в режимі онлайн відразу після розрахунку позики

Вже на перших хвилинах знайомства з мікрокредитуванням клієнти відзначають зручну систему розрахунку мікропозики. Для цього передбачено калькулятор. Алгоритм дуже простий:

  1. Спочатку потрібно вибрати суму, яку хотіли б взяти.
  2. Потім необхідно вказати термін кредитування (до 30 днів).
  3. Після цього калькулятор покаже, скільки в підсумку потрібно буде повернути.

Суми можна міняти, підбираючи оптимальний варіант. Відразу через калькулятор клієнти переходять на форму подачі заявки. Інтерфейс сайту МФО дуже просто і зручний.

Вигідні умови при оформленні першої позики

Перший кредит на карту видається практично безкоштовно. У цьому немає ніякого підступу, так мікрокредітной компанія залучає нових клієнтів. Процентна ставка для першого кредиту всього 0,01%. Постійні клієнти теж отримують певні привілеї, в тому числі підвищений кредитний ліміт (вони можуть отримувати більше грошей, довівши свою благонадійність в очах компанії). І це далеко не всі плюси мікрокредиту. Серед великого вибору кредитних продуктів це один з найбільш зручних варіантів в плані швидкості і відсутність високих вимог до позичальників.

загрузка...

Більше новин

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення