Перша країна офіційно заявила про перемогу над COVID-19

Коронавірус вдалося перемогти першій країні у світі. Таку гучну заяву зробила Мавританія, країна в Західній Африці на узбережжі Атлантичного океану.

Згідно з даними місцевого ресурсу Le Calame з посиланням на МОЗ країни, протягом кількох днів не було виявлено жодного нового випадку. Всього, згідно з внутрішніми даними, в країні захворіло 17 людей, одна з них померла.

Для того, щоб зупинити поширення коронавіруса, в країні з дня виявлення першого випадку (13 березня) були закриті кордони, заборонені збори людей, школи, ресторани й ринки припинили роботу. Крім того було оголошено нічну комендантську годину і заборонені міжміські перевезення.

При тому, що в країні офіційно більше немає коронавіруса, громадян закликають зберігати пильність, тести на COVID-19 проводитимуться і надалі, адже пандемія може повернутися в країну.

Зазначимо, що згідно з даними ресурсу Worldometers.info, який відстежує статистику поширення коронавіруса у світі, активних випадків COVID-19 більше немає в чотирьох країнах, крім Мавританії - це Гренландія, Сент-Люсія і Сен-Барт. Це все - острови, два з яких є адміністративними одиницями материкових держав.

Нагадаємо, станом на 27 квітня, в Україні офіційно підтвердили 9009 випадків інфікування коронавірусу COVID-19.

загрузка...

Більше новин

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення