Чорногорія стала першою країною в Європі, яка повністю подолала пандемію коронавірусної інфекції COVID-19. Інститут громадського здоровʼя в Подґориці оприлюднив заяву, згідно з якою в Чорногорії 20 днів поспіль не фіксували нових випадків захворювання.

Окрім того, у країні вилікувались усі раніше інфіковані.
Загалом у Чорногорії було зареєстровано 324 випадки коронавірусу, з них дев'ять летальних. Інші 315 осіб уже побороли недугу.

18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55