У Донецькій області під Авдіївкою точаться бої, мешканці міста та прилеглих територій виразно чують залпи важких гармат.
Про це у соціальних мережах пізно ввечері в неділю повідомляють жителі Донеччини, стривожені тим, що відбувається.
А також колишній прес-офіцер АТО Олексій Дмитрашківський.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55