Під час зйомок сюжету про мігрантів афганці зґвалтували перекладачку

 Depo

Французька поліція розбирається в обставинах злочину, який стався в Кале в таборі мігрантів

У таборі мігрантів вночі згвалтували перекладачку, яка допомагала журналісту в підготовці репортажу про неповнолітніх біженців-нелегалів.Потерпіла, 38-річна викладачка, - володіє пушту , афганка за походженням. Глибокої ночі недалеко від табору біженців на неї і журналіста напали троє афганців.

За інформацією прокуратури департаменту Па-де-Кале, зловмисники спочатку спробували відняти знімальне устаткування, потім один з них дістав ніж і під загрозою розправи згвалтував жінку. У цей час двоє інших мігрантів, озброєні ножами, тримали репортера. Після інциденту журналіст відвіз свою супутницю в найближче відділення поліції, після чого її оглянув лікар. Французька поліція веде пошук злочинців.

У табору біженців в Кале погана слава. Він розташований біля в'їзду "Євротунель" , що проходить під Ла-Маншем . Стихійне містечко населяють 9 тисяч нелегалів, які при першій-ліпшій можливості намагаються перепливти через Ла-Манш і потрапити до Великої Британії. Одного разу мігранти спробували взяти "Євротунель" штурмом, але їх зупинила поліція. Президент Франції Франсуа Олланд закликав міську владу знести стихійне містечко, яке називають "джунглями". Глава держави заявив, що там немає належних умов для людей, що біжать від війни, і запропонував переселити мігрантів

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення