У Дніпрі на вулиці Партизанській відбулося пограбування. Вночі невідомі підірвали банкомат Приватбанку і винесли звідти гроші. Скільки викрали грабіжники, поки не відомо. Про це повідомляє Інфоматор
Банкомат знаходився у цілодобовому магазині, на щастя, від вибуху ніхто не постраждав. Після вибуху у магазині розбиті вікна, пошкоджені вітрини та стеля.
На місці працюю співробітники поліції, вони оглядають місце події.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55