У Чугуєві двоє 14-річних хлопчиків отруїлися горілкою. Зараз стан здоров'я підлітків задовільний, хоча до лікарні вони потрапили в тяжкому стані. Постраждалі перебувають у реанімаційному відділенні Чугуївської лікарні.
Як повідомляють в прес-службі облуправління Нацполіції, вже вдалося встановити, що випивку підліткам купив односельчанин.
Наразі відносно батьків складено адміністративний протокол за "невиконання обов'язків з виховання дітей".
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55