Під Харковом в ставку потонули діти: врятований хлопчик розповів про трагедію (відео)

Під Харковом троє дітей провалилися під кригу на місцевому ставку в місті Лозова, і в результаті НП двоє хлопчиків 2007 років народження потонули. Школяр, який вижив, був госпіталізований в стані середньої тяжкості.

Як розповіли в ДСНС, дитину помітив чоловік, який проїжджав мимо ставка - хлопець перебував у воді і тримався за край криги. Тоді водій покликав на допомогу інших людей, і разом за допомогою троса його вдалося витягнути на берег. Вже в лікарні хлопчик розповів, що був на ставку не один.

Після жахливої події рятувальники дістали з ополонки тіла двох загиблих дітей - це учні місцевої середньої школи та ліцею.

Зараз врятований хлопчик розповів подробиці трагедії, яка сталася ввечері 17 лютого.

"Ми гуляли в парку, і Дмитро вирішив сходити на кригу. Ми були впевнені, що вона тверда. Ми переходили вже кілька разів туди і назад. Дмитро запропонував підійти до берега, і там побачив тонку кригу. Коли він до неї підійшов, крига почала тріскатися. Він впав і кричав "Допоможіть!" - згадав він.

Також хлопчик повідомив, що разом з другом Акімом намагався врятувати товариша, але і під їх ногами зламалася крига - і всі втрьох опинилися у воді.

"Акім з Дмитром почали панікувати сильно. Я взагалі не панікував", - додав хлопець.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення