У селі Підгірці під Києвом на сміттєвий полігон №5 у рожевій валізі викинули трьох цуценят. Про це повідомляє КП "Кіевспецтранспорт" на своїй сторінці у Facebook.

"Минулої ночі якесь "гламурне кісо" викинуло біля полігону трьох цуценят у …рожевому чемодані. Що тут скажеш – мабуть останні гроші людина витратила на красиве життя десь на курорті, тому й позбавилася колишніх співмешканців разом з валізою", – йдеться у повідомленні.
Беззахисних, замерзлих маленьких собак знайшли вранці працівники охорони.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55