У Боярці Київської області увечері 9 квітня сталася пожежа на електропідстанції. У частині міста зникло світло.
Як повідомляє "Інформатор", пожежа почалася приблизно о 21:00. У результаті небо підсвітило яскравим блакитним світлом. Місцеві жителі чули вибухи. Вогонь було видно у віддалених районах Боярки.
Станом на 23:00 пожежу було ліквідовано. Ремонтники пообіцяли, що світло в будинках з'явиться до півночі і почали роботи з відновлення електропостачання.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55