У Броварах Київської області трапився спалах коронавірусу (COVID-19) в одному з дитячих садків. Як пише AT BROVARY, наразі в дитсадку "Калинка" захворіло 9 дітей та 3 дорослих.
Спершу з’явилася інформація, що всі садочки міста знову йдуть на карантин. Однак 8 червня влада ухвалила рішення, що дошкільні заклади, крім "Калинки", працюватимуть у штатному режимі, але зі ще більш посиленими заходами безпеки.
Тим часом у Facebook-групі "БАТЬКИ SOS" здійнялася паніка.
"Чи допомагає температурний скринінг та інші заходи безпеки? Дотримуватися соціальної дистанції в садочку неможливо. Що буде зі школами восени?" – пишуть налякані батьки.

18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55