На Київщині увечері, 4 травня у селищі Святопетрівське правоохоронці затримали чоловіка, який кидався на людей з ножем. Про це повідомляє паблік "Київ Оперативний" на Facebook-сторінці.
"Святопетрівське, Київська область, у ЖК "Петровський квартал" під час спецоперації правоохоронці затримали неадеквата, який ходив з ножем і іншою зброєю. Напав на людину, а потім зачинився в квартирі", - йдеться у повідомленні.
За інформацією пабліка, бійці спецпідрозділу КОРД, які приїхали на виклик, вибили двері. Також за даними інтернет-ресурсу, нібито "було чутно стрілянину з автомата".
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55