Під Києвом вандали влаштували погром електрички

УНН

Вандали вщент розгромили вагон приміського електропоїзда № 6036 Фастів-Київ. Про це повідомив медіацентр “Магістраль” ПАТ “Укрзалізниця”

“У середу, 10 жовтня, о 22:50 на перегоні Фастів-Мотовилівка у Київській області група невідомих осіб фактично зруйнувала вагон приміського електропоїзда № 6036 Фастів-Київ. Вандали розбили всі вікна, повиривали дивани для сидіння, розбили скло автоматичних дверей, пошкодили внутрішнє обладнання салону вагона”, — йдеться у повідомленні

Помічник машиніста помітив зловмисників та одразу повідомив у поліцію. Однак, це звернення представниками правоохоронних органів по гарячих слідах було залишено без реагування. Правоохоронці приїхали за неодноразовими викликами на станцію Фастів лише вранці 11 жовтня. В “Укрзалізниці” викликало осуд пізнє реагування правоохоронців на подію.

“Водночас, виконуючи свої зобов’язання з перевезень, вранці 11 жовтня залізничники були змушені відправити поїзд за маршрутом, закривши зруйнований хуліганами вагон, оскільки відремонтувати його можна лише в умовах депо. Таким чином від агресивних дій вандалів потерпіли, як залізниця, так і пасажири”, — зазначили у прес-службі.

За попередніми оцінками, завдано збитків на 200 тисяч гривень.

За останніми даними, за 8 місяців “Укрзалізниця” витратила 1 мільйон гривень на відновлення приміських поїздів, що постраждали від актів вандалізму

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook
загрузка...
Загрузка...

Більше новин