Під Києвом вихователька дитячого будинку катувала 9-річну підопічну: подробиці і фото

Вихователька будинку на Фастівщині, де опікувались дітьми, катувала 9-річну дівчинку. Це вже не перший випадок агресії, повідомив очільник поліції Київської області Андрій Нєбитов.

"Просто нелюдська жорстокість до дитини. Вихователька дитячого будинку на Фастівщині замість того, аби оберігати і турбуватись про підопічну, відверто катувала 9-річну дівчинку. На тілі малолітньої виявили січені рани. Найгірше те, що такі огидні методи "виховання" у цьому закладі, за попередніми даними, застосовувались вже не вперше. Усі 19 дітей даного дитячого будинку вилучені і знаходяться в лікарні для проведення обстеження, а також з’ясування всіх обставин події", - розповів Нєбитов.

Зараз 51-річна уродженка Києва затримана і поміщена до ізолятора тимчасового тримання. Подальшу її долю вирішить суд. За побої і знущання над малолітньою їй загрожує до 6 років позбавлення волі.

"Закликаю усіх, якщо вам відомі випадки насилля над дітьми, повідомляйте соціальні служби, або органи Національної поліції", - закликав Нєбитов.

У коментарях під дописом читачі піднімають справедливе питання, що буде з іншим персоналом, який бачив знущання над дітьми і замовчував.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення