Під Києвом заблокували на в'їзд і виїзд два села: подробиці

У Київській області введено до 24 квітня додаткові обмежувальні заходи на території смт Козин Обухівського району і села Лісники Києво-Святошинського району з метою недопущення подальшого поширення коронавірусу COVID-19. Про це напередодні повідомила прес-служба Київської обласної державної адміністрації на своїй сторінці у Facebook.

Зазначається, що таке рішення було прийнято на позачерговому засіданні Київської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у зв'язку з високою кількістю хворих в цих населених пунктах.

Поліція спільно з Нацгвардією, Держпродспоживслужбою, місцевими органами самоврядування та виконавчою владою терміново визначає необхідну кількість і місця розташування, і створюють цілодобові контрольно-пропускні пункти (КПП) на в'їзді і виїзді в Козин і Лісники.

В'їзд і виїзд з цих населених пунктів приватним автотранспортом, а також легковими автомобілями, які здійснюють перевезення пасажирів, може бути здійснений тільки через контрольно-пропускні пункти.

При цьому хворі з лабораторно підтвердженим захворюванням COVID-19 і контактні особи з підтвердженими випадками захворювання не зможуть виїхати із зазначених населених пунктів. Жителі інших населених пунктів, які мають ознаки гострих респіраторних захворювань, не зможуть в'їхати в Козин і Лісники.

Усім водіям і пасажирам, які будуть перетинати КПП в обох напрямках, будуть обов'язково вимірювати температуру. Співробітників, які залучаються для роботи на КПП, забезпечать засобами термометрії, засобами індивідуального захисту, харчуванням, наметами тощо.

Нагадаємо, станом на 10:00 понеділка, 30 березня, в Україні кількість підтверджених випадків коронавірусу COVID-19 досягла 480 випадків.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення