В Одеській області в селі Шевченкове у 48 дітей зафіксували спалах захворювання на кір.
Глава Кілійської об'єднаної територіальної громади Павло Бойченко у Facebook повідомив про це.
"Підтверджено діагноз вже щодо 48 хворих..", — повідомив він.
Бойченко додав, що в навчальних закладах с. Шевченкове і в дитячому садку "Топольок" введено карантин.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55