Під Одесою в селі Усатове на території нафтобази вибухнув бензовіз.
Про це повідомляють очевидці інциденту на одному з міських форумів, пише "Думська".
"Вибухнув і згорів бензовіз ОККО на нафтобазі" Світанок "(Усатове) і схоже пожежа на нафтобазі триває", - написав один з користувачів порталу.
Прес-служба облуправління ДСНС підтвердила «Думській», що на нафтобазі горить цистерна, також підтвердили інформацію щодо двох постраждалих.

18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55