На Одещині ввечері 6 грудня стався вибух у селі Фонтанка, двоє людей опинилися в лікарні. Про це повідомили в прес-службі обласного управління поліції.
Як стало відомо, в результаті вибуху постраждали 56-річний господар будинку і його старенька мати. Попередньо встановлено, що причиною вибуху стала несправність газового обладнання в будинку
Поліцейські внесли відомості про вибух до Єдиного реєстру досудових розслідувань за статтею "порушення встановлених законодавством вимог пожежної безпеки". Триває слідство.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55