Під Полтавою місцеві жителі накинулися на Нацгвардію (відео)

Жителі селища Нові Санжари (Полтавська область) вступили у конфлікт із Нацгвардією, вимагаючи не допустити заселення в санаторій українців, евакуйованих через коронавірус із Китаю.

В мережі розмістили відео, на якому місцеві жителі просять не виконувати наказ і піти із селища.

"Я до чоловіків звертаюся. Ти піднімеш на мене руку? Ну вдар мене, якщо ти герой. Опусти щит. До нас біду везуть. Я розумію, ви люди під законом, але майте совість. За що я Україну захищав у 2014 році? У мене батько інвалід без ноги, мати сива", – звертався один із чоловіків до нацгвардійців.

Місцевий житель стверджував, що він учасник бойових дій і отримав контузію.

"Хлопці, майте совість. На кого ви йдете? Я не затятий активіст. Я звертаюся до вас, як учасник бойових дій Національної гвардії 2014-15 року. Не підіймайте на матерів рук. Ви ж заб'єте їх. У мене найстрашніша зброя – це сірники", – говорив він.

Також в суперечку вступила жінка, яка накинулася на Національну гвардію із звинуваченнями.

"У мене дитина три роки на війні була. Три роки в "Азові", калікою залишилася. А ти мені гнила дитина. І ви сюди прийшли? Та нас тут будуть зараз всіх катувати. Побійтеся Бога! Чого я прийшла? Бо моя дитина ходити не може, а сюди цих дітей прислали, щоб вони стали каліками", – репетувала вона.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення